Společnost Conkline, a. s. je progresivní společností na poli digitálního tisku, která je složena z odborníků s dlouholetými zkušenostmi nejen z tohoto oboru, ale i z ofsetu a sítotisku.


Hlavním zaměřením společnosti je digitální velkoformátový a maloformátový tisk. Cílem vybudování této progredientní společnosti bylo poskytnout kvalitní a expresní služby s nadstandardním přístupem k zákazníkovi - bez ohledu na jeho velikost. Společnost je schopná poskytovat komplexní služby z celé oblasti polygrafie.


Disponujeme nejmodernějším strojovým parkem a na základě Vašich představ jsme schopni nabídnout projekty od grafických návrhů počínaje, doporučení vhodného materiálu, vlastní výroby až po finální aplikaci produktů.


Společnost taktéž disponuje instalačním týmem a týmem horolezců, který je schopen v rámci celé České republiky výsledné tisky nainstalovat a provést i následnou deinstalaci.


Ve společnosti Conkline od počátku panuje styl práce, jehož hlavní principy jsou otevřené, přímé a korektní jednání ve vztazích vůči partnerům, s cílem navázat dlouhodobou stabilní spolupráci. Samozřejmostí je pro nás vysoká profesionalita, kde na prvním místě je spokojenost klienta a příznivá cena.Reference - poslední realizace


Website by plttn.com, 2015